سوالات و پاسخ های متداول مربوط به حسابینو

سوالات عمومی در باره پنل حسابینو و پاسخ های آنها را در زیر مشاهده نمایید.

خیر به هیچ عنوان محدودیتی در ثبت تعداد فاکتور، سند، کاربران و ... در پنل ها حسابینو وجود ندارد، و بعد از خرید می توانید نامحدود اطلاعات موردنیاز خود را با خیال راحت ثبت نمایید بدون اینکه هزینه اضافی پرداخت نمایید.

خیر پشتیبانی پنل و پاسخ به اشکالات ثبتی در پنل ها به صورت تیکتی و کاملا رایگان انجام خواهد شد، البته از طریق منو آموزش می توانید راهنمای تمامی قسمت های پنل و نحوه استفاده از آن را به طور کامل مشاهده نمایید.

بله ابتدا به مدت 1 ماه امکان استفاده رایگان و تست (دمو) هر کدام از پنل ها برای شما فعال خواهد شد و بعد از تمایل به خرید می توانید بر حسب نیاز برای 6 ماه یا یک سال هزینه پنل را پرداخت نمایید. البته در هنگام خرید و همچنین بعد از آن می توانید پنل خود را به حسابداری، بازرگانی و انبارداری تغییر دهید.

حسابینو دارای سیستم کاملا سفارشی برای تعریف کاربر با سطح دسترسی محدود یا نامحدود می باشد، که به راحتی می توانید کاربر یا کارمند موردنظر خود را تعریف و صفحات و عملیات قابل دسترس وی را مشخص نمایید، یا به صورت گروهی سطح دسترسی را مشخص کنید.

تمامی پنل ها روی سرور های اختصاصی حسابینو و در داخل کشور میزبانی می شود، که امنیت و نگهداری آن تماما به عهده ما خواهد بود و هزینه اضافی بابت آن از مشتریان دریافت نخواهد شد، و در حال حاضر امکان راه اندازی حسابینو روی سرور مشتری امکانپذیز نخواهد بود، اما بزودی این امکان فراهم خواهد شد.

بله، حسابینو متشکل از یک تیم خبره حسابداری تمامی امور حسابداری شما را بر عهده می گیرد، ، که البته برای اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت قرارداد از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را ارسال نمایید.

بله، حسابینو دارای پنل پیامکی اختصاصی با شماره خدماتی می باشد که تمامی پیامک ها حتی به لیست سیاه (بلاک شده) نیز ارسال خواهند شد. همچنین ارسال پیامک دارای قالب بندی متن بوده و امکان تغییر و سفارشی سازی متن ارسالی نیز وجود دارد.

بله به صورت اتوماتیک اینکار در هر 24 ساعت یکبار (ساعت 3) توسط خود پنل از دیتابیس پشتیبان گرفته خواهد شد و جهت بازیابی آن از طریق تیکت می توانید اقدام نمایید.

پنل های حسابینو با حساسیت و دقت بالا طراحی شده تا امکان استفاده برای انواع کسب و کار های کوچک و متوسط را داشته باشد. و تیم توانمند ما هم در حال گسترش و طراحی ماژول های جدید و کاربردی می باشد، اما ادعای بهترین بودن را نداریم، و بدون شک در تلاش هستیم تا بهترین راه کار برای مدیریت و گسترش کسب و کار مشتریان عزیز خود را فراهم نماییم.
در قسمت ویژگی ها ماژول های حسابینو قابل مشاهده می باشد، همچنین 1 ماه امکان استفاده رایگان از پنل وجود دارد تا به طور کامل توسط مشتریان بررسی و تست شود.

برای این کار بعد از ثبت نام درخواست خود را از طریق تیکت ارسال نمایید یا با پشتیبانی تماس بگیرید، اگر ماژول موردنظر شما قابل استفاده برای دیگر کسب و کار های دیگر نیز باشد در ویرایش جدید در کوتاه ترین زمان ماژول موردنظر اضافه خواهد شد.

بله، حسابینو دارای کدینگ کامل و جامع سرفصل های حسابداری می باشد که شما می توانید به دلخواه سرفصل ها و کدینگ خود را وارد نمایید یا آنها را تغییر دهید، فقط دقت داشته باشید برای اینکار از یک حسابداری کمک بگیرید تا در ثبت اسناد دچار خطا نشوید. همچنین می توانید برای راهنمایی بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید.

بله بدون شک هیچ نرم افزاری به صورت کامل ارائه نمی شود و با توجه به گذر زمان حهت رفع نیاز کسب و کار ها ارتقاء خواهد یافت حسابینو نیز در هر لحظه در حال گسترش و طراحی و ارئه ماژول های جدید می باشد.

ماژول های جدید در حال طراحی که به زودی به پنل اضافه می شد:
  1. ماژول انبار داری حرفه ای
  2. ماژول CRM
  3. ماژول حقوق و دستمزد

از طریق منو تعرفه ماژولهای خود را انتخاب و سپس ایمیل و اطلاعات خود را ثبت نمایید و بعد از یک دوره (1 ماهه) استفاده رایگان در صورت رضایت می توانید مبلغ مورد نظر ماژول های انتخابی خود را پرداخت نمایید.

سرورهای حسابینو در یکی از بهترین دیتاسنتر های داخلی کشور میزبانی می شود و از شروع کار مشکل فنی به صورت خاص وجود نداشته یه جز 2 مورد! که اشکال در اینترنت سراسری و بعضی از دیتاسنتر های دیگر نیز وجود داشت و در هر بار نیز در کوتاه ترین زمان مشکل رفع گردیده است. همچنین از دیتای تمام مشتریان حتی پنل های رایگان چند نسخه پشتیبان در سرور دیگر نگهداری می شود که در صورت بروز اشکال می توان آنها را بازیابی کرد.

حسابینو یکی از نرم افزار های شرکت توسعه تجارت ویستا ایده خلاق می باشد که به صورت حقوقی و ثبت شده در حال فعالیت در زمینه نرم افزار و اینترنت می باشد، همچنین اعلام می کنیم حسابینو جزء معدود نرم افزار هایی می باشد که اطلاعات هر مشتری را در دیتابیس یا فضایی کاملا اختصاصی و جدا از بقیه ثبت و نگهداری می کند و به هیچ وجه امکان دسترسی سایر افراد دیگر به آن وجود ندارد.